You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Контактная информация

+38 (095) 503-92-99      +38 (067) 332-53-37        

home-icon

  • Корзина

  • Ваша корзина пуста!

Холодильне обладнання

Холодильне обладнання по всій Україні


На сьогоднішній день підприємства, що працюють в харчовій сфері не можна уявити без техніки, що підтримує певний температурний режим для довготривалого зберігання продуктів. Правильно підібране обладнання є основою довгої та надійної роботи цих підприємств. Безперервна робота необхідна не тільки звичайним магазинам чи супермаркетам, а й промислових фабрик та виробництв, в яких підтримання певної температури є основою умовою правильної роботи.

Компанія "Армакул" пропонує вам холодильні агрегати, компресори, установки, автоматику та цілі системи за вигідними цінами з доставкою по всій Україні! Ми не тільки проопонуємо вам обладнання, а й обслуговуємо його, проводимо ремонті, монтажні та демонтажні послуги. 

Для нас немає територіальних обмежень, тому ми завжди готові до співпраці!

Якщо ви бажаєте купити холодильне обладнання, зібрати агрегат чи Вам потрібно здійснити ремонт в найшвидші терміни, не гайте часу та телефонуйте за номером +38 (067) 332-53-37 

В каталозі зібрані не всі товари, якими торгує наша фірма, тому якщо ви не знайшли вам потрібний товар, залиште нам свій номер в онлайн-чаті або напишіть нам на пошту.

Выберите подкатегорию