You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Контактная информация

+38 (095) 503-92-99      +38 (067) 332-53-37        

home-icon

  • Корзина

  • Ваша корзина пуста!

Кондиціонери

Наша компанія "Армакул" пропонує Вам на вибір багато кондиціонерів від світових брендів, такі як: Neoclima, Leberg, LG, Panasonic, Toshiba, Samsung, Midea, Carrier та інші. Ми знаходимся у м. Ковель, доступний самовивіз із нашого офіса за адресою вул. Ватутіна 40.
Кондиціонер — незамінна річ у кожному домі. Він створює комфортну температуру у вашому приміщенні, що робить перебування у ньому ще приємнішим у будь-яку пору року! Адже у сучасних системах кондиціонування Ви самі задаєте температуру, що робить його незамінним літком у спеку, чи зимою в холод. Окрім того, нові моделі оснащені сучасними фільтрами, що запобігає утворенню мікробів, робить повітря чистим та свіжим, особливо приємним для дітей. Дуже низький рівень шуму не потурбує вас, коли Ви спите, адже робота кондиціонера буде на такій гучності, як шепіт людини за метр від вас.
Не забувайте також, що сучасні кондиціонери здатні не тільки охолоджувати, а й нагрівати повітря, що робить його незамінним у холодну зиму. Проте не всі кондиціонери здатні працювати взимку, більшість з них можуть працювати лише до -5 С. Але завдяки сучасним технологіям, сучасні бренди випускають цілі серії кондиціонерів, здатних на роботу навіть до -30 С!
Якщо Ви бажаєте купити кондиціонер, але ще не вибрали який, спеціалісти компанії "Армакул" допоможуть вам не розгубитися серед великої кількості кондиціонерів від світових брендів.
Спліт-система передбачає собою два блока: Внутрішній та зовнішній. Внутрішній блок — це той що асоціюється у вас із звичайним кондиціонером, хоча вони можуть бути різні:
  • Настінні;
  • Касетні;
  • Канальні;
  • Підлогові.
Зовнішній блок — це холодильний агрегат, від якого холодоагент йде до внутрішнього, де саме і відбувається охолодження повітря.
Система може бути як інвертнорна, так і неінвенторна. Інветорні кондиціонери працюють без зупинок, постійно підвищуючи чи понижуючи потужність компресора. Так як все відбувається без сильних пускових токів при запуску системи, такий прилад споживає до 70% менше електроенергії, порівняно із неінвенторними.
Для великих площ потрібна потужніша спліт-система. В описі кожного кондиціонера є така характеристика, як "Рекомендована площа", що допоможе вам зоріентуватися серед широкого вибору.
Системи кондиціонування бувають різні, в залежності від потреби людини та площі приміщення. Якщо ви хочете купити кондиціонер у дім, тоді перейдіть у підкатегорію "Побутові". Якщо для створення комфортного мікроклімату у великому офісі, то у підкатегорію "Мульти-спліт", або "Напівпромислові", в залежності від потреби.
Також, ми займаємось монтажом та обслуговуванням кондиціонерів у м. Ковель!
Якщо у вас є питання, телефонуйте за номерами вказаними у шапці сайту, і ми допоможемо та проконсультуємо вас!

Выберите подкатегорию