You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Контактная информация

+38 (095) 503-92-99      +38 (067) 332-53-37        

home-icon

  • Корзина

  • Ваша корзина пуста!

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи

· Електромонтажні й електротехнічні роботи квартир, дач, офісів.

· Повне електропостачання прмислових об'єктів.

· Електропроекти та електромонтаж недорого.


Наша компанія виконує електромонтажні роботи житлових і виробничих об'єктів будь-якого рівня складності. Ми допоможемо Вам, вирішити всі проблемні питання, пов'язані з електрикою. Незалежно від того, чи замовляєте Ви електропостачання дачного будинку або електропостачання великого підприємства. У будь-якому випадку, ми виконаємо електромонтаж швидко і професійно.
Якісне електропостачання відіграє помітну роль у процесі будь-якого будівництва чи ремонту. Саме тому, ціни на електромонтажні роботи, сьогодні, нерідко становлять досить солідну частину загального бюджету на проведення робіт.

Незважаючи на серйозні розцінки, якість наданих послуг, далеко не завжди знаходиться на висоті. Наша компанія виконує електротехнічні роботи на вищому рівні, ніж вигідно відрізняється від безлічі підприємств, що надають аналогічні послуги. У процесі виконання Вашого замовлення, ми розробимо якісний електропроект, який враховуватиме всі державні норми і стандарти. Крім цього, можливий варіант, коли ми виконаємо всі електротехнічні роботи на підставі готового (тобто, Вашого) електропроекти.

За короткий період часу, ми ретельно розробимо такі частини проекту як внутрішнє електрообладнання (ЕМ), електроосвітлення (ЕО), зовнішнє електропостачання (ЕС). Також, ми узгодимо електропроект (Енергонагляд, Енергозбут) і проведемо авторський нагляд. На етапі безпосередньої реалізації електропроекти, наші фахівці виконають всі необхідні демонтажні, пусконалагоджувальні та супровідні роботи. Крім цього, ми можемо взяти на себе проведення електровимірювань і слабкострумових робіт.


Наша команда:

Протягом постійного часу, в нашій компанії працюють:

- Інженери-енергетики;
- Інженери-електрики;
- Виконроби;
- Кілька робочих бригад;
- Проектна група.

У нашій компанії працюють досвідчені інженери і електромонтажники, у всіх фахівців є дипломи відповідної кваліфікації. Ми ставимося до цього моменту з усією серйозністю. Професіонали своєї справи, що працюють в нашій компанії, знають свою роботу "на відмінно". Вам не доведеться хвилюватися, з приводу того, наскільки хороша нова електрика, яку ми встановимо. Наш колектив має великий багаж практичних знань і реальний досвід роботи, тому, такі завдання як встановити пожежогасіння, виконати монтаж, вирішують оперативно і на найвищому рівні.

Наші переваги:

- Якісно виконаний монтаж, за короткий проміжок часу;
- Виконання супутніх послуг (є всі необхідні ліцензії);
- Прозорі тарифи на послуги;

Ми виконуємо всі електромонтажні роботи виключно своїми силами, не залучаючи сторонні організації. Таким чином, ми беремо на себе всі зобов'язання щодо виконання робіт. Це дозволяє значно прискорити їх проведення.

Наша компанія нікуди не зникає після здачі об'єкта. Навпаки, ми готові надати Вам підтримку і в майбутньому. У нас є спеціальна аварійна бригада, яка у разі необхідності, усуне всі неполадки навіть у новорічну ніч.

Гарантії:

Гарантія на електромонтажні роботи, становить 1 рік з моменту виконання робіт. Гарантія на обладнання та матеріали, дорівнює термінів, зазначених у паспорті обладнання, який видає його виробник.
Використання найбільш якісних електроінструментів, електрообладнання та необхідних матеріалів, це гарантія того, що електромонтаж зроблений з урахуванням всіх сучасних будівельних нюансів. Природно, що наші фахівці враховують всі моменти, пов'язані з особливостями будівельного об'єкта.

Ліцензія:

У нас є державна ліцензія на всі види робіт, які ми виконуємо!

Ми виконуємо наступні види робіт:

- Електромонтаж та суміжні види робіт;
- Охоронна сигналізація;
- Опір ізоляції;
- Електролабораторії (допомога в організації).

Щоб дізнатись деталі, телефонуйте за номерами:
+38 (099) 637-21-77
+38 (063) 519-69-98
+38 (067) 332-53-37В данной категории нет товаров.