You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Контактная информация

+38 (095) 503-92-99      +38 (067) 332-53-37        

home-icon

  • Корзина

  • Ваша корзина пуста!

Генпідряд

Генпідряд

Генпідряд: будівельні роботи, капітальний ремонт і реконструкція будівель

Компанія «Армакул» являє собою союз професійних учасників будівельного комплексу. Засновниками і діловими партнерами компанії стали будівельні організації та підприємства, що працюють у суміжних областях будівельної галузі України та Польщі. 


Серед наших послуг: 

- Реконструкція будівель; 

- Генпідряд всіх видів будівельних робіт; 

- Генпідряд ремонтних робіт будь-яких типів. 

При цьому генпідряд є основним напрямком діяльності нашої компанії. Об'єднавши досвід, набутий за роки роботи в області ремонтних робіт, генпідряду реконструкції будівель та інших будівельних проектах різних масштабів на основі генпідряду, ми розробили концепцію спеціалізованої, що динамічно розвивається, що виступає Генпідрядником і відповідає вимогам сучасного Замовника. 

Виконуючи капітальний ремонт та інші будівельні роботи на основі генпідряду, особливу увагу ми приділяємо якості в самому широкому його розумінні. Ми співпрацюємо з провідними будівельними лабораторіями та експертами. Наші співробітники регулярно відвідують профільні семінари та тренінги, а також здійснюють моніторинг нових технологій і розробок у галузі будівництва і ремонтних робіт. У нашій організації діє система менеджменту якості, яка охоплює і жорстко регламентує всю діяльність компанії, в тому числі реконструкцію будівель і ремонтні роботи. 

У своїй роботі ми неухильно дотримуємося вимоги нормативних та законодавчих документів України і приймаємо солідарну відповідальність за дії та зобов'язання наших ділових партнерів в рамках будівельного або інвестиційного проекту. 

Серед наших ділових партнерів - архітектурні бюро, будівельні організації та підприємства-виробники будівельних матеріалів і виробів. Це дозволяє нам ефективно діяти в різних умовах і в стислі терміни проводити капітальний ремонт будівель, а також запуск інших проектів. 

Ми цінуємо нашу репутацію, високо цінуємо ділових партнерів і слідуємо принципам соціально-відповідального бізнесу, орієнтованого на майбутнє.

Щоб дізнатись деталі, телефонуйте за номерами:
+38 (099) 637-21-77
+38 (063) 519-69-98
+38 (067) 332-53-37


В данной категории нет товаров.