You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Контактная информация

+38 (095) 503-92-99      +38 (067) 332-53-37        

home-icon

  • Корзина

  • Ваша корзина пуста!

Холодильні склади

Холодильні склади

Проектування і будівництво холодильних складів і терміналів "під ключ" 

Вже більше 6 років фахівці ПП «Армакул» здійснюють проектування і будівництво холодильних складів, що дозволило накопичити справді величезний досвід в цій області. Ми пропонуємо клієнтам весь комплекс послуг зі зведення будинків, призначених для зберігання та заморозки продуктів харчування. Проект холодильного складу виконується у відповідності з будівельними нормами і правилами, існуючими в Україні. Холодильні склади забезпечують зберігання продуктів при середніх і низьких температурах, при температурі навколишнього повітря до +40 ° С. Будівництво холодильних складів проводиться із застосуванням матеріалів, дозволених санітарними службами до застосування в харчовій промисловості та мають відповідні сертифікати. На готові об'єкти поставляється і монтується надійне технологічне холодильне обладнання для складів. 

Наочно ви можете побачити наші проекти тут.


Перед тим, як почати будівництво, фахівці нашої компанії ретельно складають проект складу. Проектування складу здійснити досить просто - сучасні комп'ютерні технології дозволяють скласти докладний план майбутнього складу і в залежності від бюджету замовника скласти проект складу так, щоб при відносно невисокій ціні поставити краще холодильне обладнання для складів. Це дуже важливо, адже не випадково однією з складових успішної роботи будь-якого складу є саме правильно підібране технологічне обладнання для складів. За довгі роки роботи фахівцями нашої компанії накопичено значний досвід, який дозволяє нам підібрати для Вас тільки те технологічне обладнання для складів, яке дійсно Вам підійде! 

Ми працюємо як з закордонними, так і з вітчизняними виробниками технологічного та холодильного обладнання для складів, тому можемо гарантувати Вам його бездоганну якість. Холодильне обладнання складів - один з кроків до успішного функціонування Вашого майбутнього складу, не менш важливий, ніж будівництво складу або проектування складу. Наскільки правильно воно буде підібрано, буде впливати на те, чи зможе функціонувати Ваш склад або ж ні. Наші фахівці також складають проект складу таким чином, щоб самим оптимальним способом розподілити складські приміщення і збільшити Ваші можливості ведення бізнесу. 

Після того, як проектування холодильного складу завершено, нами починаються роботи по зведенню об'єкта. Проводячи будівництво холодильних терміналів і сладу компанія «Армакул» використовує новітні розробки цієї області не тільки на етапі, на якому створюється проект складу, а й аж до етапу, на якому відбувається монтаж холодильного складу. Наприклад, теплоізоляція і огороджувальні конструкції робляться з пінополіуретанових (ППУ) сендвіч-панелей різної товщини, що дозволяє краще зберігати температуру холодильного складу. 
 Замкові панелі в основному використовуються в збірно-розбірних холодильних камерах. Хороші технічні характеристики і несуча здатність пінополіуретанових замкових сендвіч-панелей дозволяють монтувати холодильні камери великих обсягів без використання сталевих несучих каркасів. 

Холодильні склади комплектуються розпашними або відкотними дверима будь-яких розмірів. Ми складаємо проект складу таким чином, щоб його модульна конструкція дозволила легко змінити обсяг і форму в майбутньому, забезпечуємо широкий ряд типорозмірів. Будівництво холодильного складу здійснюється із сучасних високоефективних і довговічних матеріалів, що відрізняються сталістю своїх характеристик з плином часу. 

Монтаж холодильного складу здійснюється в найкоротші терміни.

Щоб дізнатись деталі, телефонуйте за номерами:
+38 (099) 637-21-77
+38 (063) 519-69-98
+38 (067) 332-53-37


В данной категории нет товаров.